Tańce

Sezon na bale studniówkowe tak zwane i słynne Studniówki trwa w najlepsze - dla maturzystów, to wydarzenie towarzyskie roku.

Jak się bawić?
co tańczyć?
z kim pójść?

To najczęściej występujące pytania u tegorocznych maturzystów. Otóż w związku z tańcem jak nakazuje tradycja na pewno nie zabraknie Poloneza. Nie wszyscy jednak potrafią dobrze a nawet w ogóle tańczyć.

Taniec w parze dla niektórych jest koszmarem dlatego dobrym rozwiązaniem tego problemu jest kilka tygodni przed Studniówką zapisać się do szkoły tańca, w której na pewno nas nauczą tańczyć w parze takie tańce jak: Polonez, Walc i tym podobne.

Oczywiście nasz taniec zależy od Orkiestry lub DJ, który będzie nas rozbawiał na naszym balu. Jeśli będzie to orkiestra to na pewno będzie klimat bardziej taneczny i Disco Polo, natomiast jeśli to będzie DJ to już zależy od jego gustu i od waszych ustaleń ale na pewno nie zabraknie jego własnych popisów jak i muzyki klubowej, także trzeba się przygotować na wszystko a taniec z osoba towarzyszącą na pewno nam się nie raz przyda w życiu.

Studniówka to nasz jedyny taki bal w życiu i niezapomniane wspomnienia także warto poświęcić parę groszy i nauczyć się tańczyć. Jeśli ktoś potrafi tańczyć, lub ma partnerkę, która coś potrafi to nie musi wydawać pieniędzy na szkołę tańca, gdyż po kilku piosenkach na pewno załapiecie rytm i będziecie się świetnie bawić.

Warto zabrać ze sobą osobę, z którą już się bawiliśmy lub wiemy że potrafi się bawić, i będziemy mieli z kim potańczyć i się bawić do białego rana. Nasz taniec to jedna z głównych rzeczy jakie będziemy robili na Studniówce więc warto przyłożyć do niego większą wagę.